© 2016 - Tüm Hakları Saklıdır - www.bmty.net

Şirketimiz 1996 yılında kurumsal müşterilere bilişim teknolojileri konusunda satış ve satış sonrası destek hizmetleri vermek amacıyla kurulmuştur.

Genç ve dinamik kadrosuyla kuruluşundan günümüze kadar müşterilerini anlamaya ve onların ihtiyaçlarına uygun çözümler sunmaya özen göstermiştir.

Şirket politikası olarak amatör ruh ve profesyonel yaklaşım ilkelerini daima ön planda tutan şirketimiz birçok müşterisi ile çok uzun süreli ilişkiler kurabilmeyi başarmıştır.

Perakende sektörünün çok hızlı yapılanma ve yeni teknolojilere odaklanma çalışmaları neticesinde bu sektöre yaptığımız çözümlerle Türkiye' de adımızda söz ettirmeyi başardık. Bu konuda yapılan distribütörlük ve bayilik anlaşmalarının yanı sıra sabırlı bir çalışma sonucunda tamamen şirketimiz bünyesinde tasarlanan ve üretimi yapılan yazılım çözümlerini piyasaya sunulmuştur. Proje Yönetimi, Operasyon Yönetimi, Sevkiyat Yönetimi, E-Ticaret Sistemleri, Adisyon Programı, Bayi Yönetimi gibi daha birçok alanda müşterilerimize çözümler sunmaktayız. Yazılım ile ilgili daha ayrıntılı bilgi için www.bmty.net adresimize bekliyoruz.

Şirketimiz halen Mikro yazılım evi çözüm ortağı olarak çeşitli pos ve barkod ürünleri ve diğer yazılım çözümleri konusunda yürütmekte olduğu distribütörlük ve bayilik çalışmaları yanında tasarım ve üretim faaliyetlerine tüm hızıyla devam etmektedir.

Vizyonumuz :

Şirketimizin gelecek için ana hedef olarak yazılım ve barkod Teknolojileri konusunda gerekli tüm ihtiyaçlara cevap verebilen ve kendi alanında lider şirket haline gelmektir. Özellikle Türkiye'nin özgün olarak tasarlanıp üretilen yazılımlar sayasinde sanayicimizin üretimini ve yeni ürünlerini geliştirilmesi konusundaki yardımcı olmakta öncelikli hedeflerimiz arasındadır.

Misyonumuz :

Müşterilerimiz ve İş Ortaklarımız ile doğru platformlarda sıkı ilişkiler kurarak onları anlamaya ve ihtiyaçlarına uygun çözümler sunmaya ilk kurulduğu günkü heyecanıyla devam etmektir.

Hakkımızda

Perakende sektörünün çok hızlı yapılanma ve yeni teknolojilere odaklanma çalışmaları neticesinde bu sektöre yaptığımız çözümlerle Türkiye' de adımızda söz ettirmeyi başardık. Bu konuda yapılan distribütörlük ve bayilik anlaşmalarının yanı sıra sabırlı bir çalışma sonucunda tamamen şirketimiz bünyesinde tasarlanan ve üretimi yapılan yazılım çözümlerini piyasaya sunulmuştur.

Ençok Tıklananlar

İletişim

  • Alaaddinbey Mah.
    70. Cad. No:4/4
    Nilüfer / BURSA
  • (0224) 271 30 63
  • info@bursamikro.com

Sosyal Medya

Boxed
Wide

Color Scheme
Reset