© 2016 - Tüm Hakları Saklıdır - www.bmty.net

Kullanıcılarımızın acil sorunlarını çözümlemek ya da sorularına cevap vermek amacı ile kurulan bu servisimiz hafta içi 08:30 - 18:30, Cumartesi günü ise 08:30 - 15:00 arasında hizmet vermektedir. +90 (224) 271 30 63 (pbx) numaralı telefon hattından ulaşabilirsiniz. BURSA MİKRO DESTEK olarak sorununuzu en kısa sürede çözerek hizmet vermekteyiz. Kullanıcılarımız telefon ile destek alırken birkaç noktaya dikkat ederek yapılacak işlemleri kısaltabilirler. Bunlar;

-Sorunun nereden kaynaklandığını tespit ediniz ya da telefon açmadan önce programınızda sorun yaşadığınız modülü ekrana getiriniz. Bunun yanında not almak üzere kağıt ve kalem bulundurunuz.

-Öncelikle çalıştığınız şirketin ismini, kendi isminizi, size ulaşabileceğimiz telefon ya da faks numaralarını belirtiniz, Destek görevlisine bu bilgileri kayıt etmesi için zaman tanıyınız.

-Görüştüğünüz MİKRO Destek görevlimizin ismini mutlaka kayıt ediniz.

Destek görevlisi size sorununuzu gidermek için izleyeceğiniz yolu anlatacaktır. Bu bilgilerin notunu alınız ve bu sorunla karşılaşabilecek diğer arkadaşlarınıza iletiniz.

Hakkımızda

Perakende sektörünün çok hızlı yapılanma ve yeni teknolojilere odaklanma çalışmaları neticesinde bu sektöre yaptığımız çözümlerle Türkiye' de adımızda söz ettirmeyi başardık. Bu konuda yapılan distribütörlük ve bayilik anlaşmalarının yanı sıra sabırlı bir çalışma sonucunda tamamen şirketimiz bünyesinde tasarlanan ve üretimi yapılan yazılım çözümlerini piyasaya sunulmuştur.

Ençok Tıklananlar

İletişim

  • Alaaddinbey Mah.
    70. Cad. No:4/4
    Nilüfer / BURSA
  • (0224) 271 30 63
  • info@bursamikro.com

Sosyal Medya

Boxed
Wide

Color Scheme
Reset